Ak uvažujete o kuchyni na mieru, tak ste prišli na správne miesto. Kuchynské linky vyrábame na základe vašich požiadaviek. Chceme, aby ste so svojou novou kuchyňou boli spokojní - na výber vám preto ponúkame rozličné materiály. Kuchyňa bude mať aj vďaka nim štýlový dizajn.

Aký je priebeh od zamerania cez návrh linky až po nacenenie?

Telefonicky si dohodneme termín obhliadky. Pri osobnom stretnutí nám poviete vašu predstavu a dohodneme sa aké spotrebiče budete chcieť zabudovať do linky. Zo vzorkovníkov si vyberiete materiál korpusov, dvierok a pracovnú dosku. Pri rozsiahlejšej rekonštrukcii kuchyne vám pri návrhu rozmeriame, kde bude potrebné umiestniť elektrické zásuvky k spotrebičom. Podľa nákresu a zvolených materiálov vám zašleme vizualizáciu a cenovú ponuku.

Zameranie, vizualizácia a nacenenie je u nás ZADARMO. Ak máte svoj približný návrh linky, môžete kvôli cenovej ponuke a výberu materiálov prísť priamo k nám. V prípade záujmu si u nás môžete vybrať z katalógov aj drez, batériu a elektrospotrebiče, na ktorých máme s našimi dodávateľmi ceny porovnatelné s internetovými cenami.

View the embedded image gallery online at:
https://www.nabytokbobcik.sk/kuchyne-na-mieru#sigProId26fba59542